Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

bgm_logo_noTransparent.pngКАФЕДРА БУДІВНИЦТВА, ГЕОТЕХНІКИ І ГЕОМЕХАНІКИ

ХАЛИМЕНДИК Олексій Володимирович

Кандидат технічних наук, доцент

Народився 7 травня 1986 року в м. Донецьк.

В 2003 році закінчив ЗОШ №10 м. Красноармійськ (нині – м. Покровськ).

У 2008 році з відзнакою закінчив в Національний гірничий університет за спеціальністю «Шахтне і підземне будівництво». Паралельно отримав вищу освіту за спеціальністю «Економіка і підприємництво та Фінанси».

З 2008 року навчався в аспірантурі при кафедрі будівництва і геомеханіки. Науковий керівник – професор А.В. Солодянкін. У 2012 році захистив кандидатську дисертацію за фахом «Шахтне та підземне будівництво». У 2018 році отримав вчене звання доцента кафедри будівництва, геотехніки і геомеханіки.

На кафедрі працює з 2008 року. Виконує обов’язки: заступника декана Факультету Будівництва з методичної роботи; методиста кафедри будівництва, геотехніки і геомеханіки за напрямом 192 Промислове і цивільне будівництво; заступника директора Науково-дослідного центру гідрогеомеханіки та термодинаміки геотехнічних систем; наукового співробітника науково-дослідної частини; куратора академічних груп; керівника наукових та кваліфікаційних робіт і практик здобувачів вищої освіти.

У 2015 році став лауреатом премії Президента України для молодих вчених.

Має ряд подяк від керівництва університету.

В 2017 році пройшов курси підвищення кваліфікації за результатами яких отримав сертифікат з ВІМ-проектування Allplan, Allbau Software GmbH. В 2018 році отримав міжнародний мовний сертифікат рівня В2.

Актуальні наукові інтереси: технологія і організація будівельного виробництва; будівельна технічна експертиза; натурні досліди в будівельних геотехнологіях; проблеми стійкості підземних споруд.

Опублікував понад 80 наукових і навчально-методичних праць.

Викладає наступні дисципліни:

© 2006-2022 Інформація про сайт