Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

bgm_logo_noTransparent.pngКАФЕДРА БУДІВНИЦТВА, ГЕОТЕХНІКИ І ГЕОМЕХАНІКИ

Hoziajkina_big.jpgХОЗЯЙКІНА Наталія Володимирівна

Kандидат технічних наук, доцент

Scholar  Scopus  Orcid  Facebook  Linkedin

Народилася 7 жовтня 1971 року в м. Дніпропетровську.

У 1989 році закінчила середню школу № 63 м. Дніпропетровська і вступила до Дніпропетровського гірничого інституту ім. Артема.

У 1994 році закінчила Державну гірничу академію України за фахом "Маркшейдерська справа" і отримала кваліфікацію "гірничий інженер-маркшейдер".

З 1998 року працює інженером Управління міжнародних зв'язків Національного гірничого університету. З 2002 по 2004 рік - претендент кафедри будівництва і геомеханіки. У 2004 р. захистила кандидатську дисертацію.

Науковий керівник - професор О.М. Шашенко.

З 2005 року - завідувачка підготовчим відділенням для іноземних громадян. У цьому ж році прийнята асистентом на кафедру будівництва і геомеханіки за сумісництвом. З 2009 року - доцент кафедри.

Веде практичні заняття з архітектури будівель і споруд, а також з дисциплін «Фізика гірських порід», «Механіка гірських порід» і «Механіка грунтів».

Наукові інтереси: чисельне моделювання геомеханічних процесів, механіка гірничих порід, вивчення граничного напруженого стану породного массиву при видобутку корисних копалин.

У 2004 році у складі авторського колективу стала лауреатом премії Президента України для молодих вчених.

Опублікувала більше 30 наукових і навчально-методичних робіт, у тому числі два навчальні посібники. Має низку подяк від керівництва університету.

СЕРТИФІКАТИ:

Дисципліни, що викладаються:

© 2006-2020 Інформація про сайт