Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

bgm_logo_noTransparent.pngКАФЕДРА БУДІВНИЦТВА, ГЕОТЕХНІКИ І ГЕОМЕХАНІКИ

ПАШКО Анатолій Миколайович

Kандидат технічних наук, доцент

Народився 7 листопада 1967 року в с. Веселому Межівского району Днепропетрівської області.

У 1988 році вступив до Дніпропетровського гірничого інституту на гірничий факультет, спеціальність "Підземна розробка родовищ корисних копалини", який закінчив в 1993 році.

У 1993-2004 рр. - працював в Управлінні міжнародних зв'язків Національного гірничого університету, в 2000-2004 рр. - начальник інформаційно-аналітичного відділу.

З 2004 року - помічник ректора НГУ. За сумісництвом брав участь у виконанні держбюджетних і госпдоговірних тем по напрямах наукових досліджень кафедри будівництва і геомеханіки.

У 1996-1999 році навчався в аспірантурі на кафедрі будівництва і геомеханіки. У 2006 році захистив кандидатську дисертацію. Науковий керівник професор Шашенко А.Н.

Наукові інтереси пов'язані з вивченням напружено-деформованого стану гірничих порід навколо протяжних виробок і забезпеченням стійкості капітальних виробок в складних гірничо-геологічних умовах.

З 2007 року - асистент кафедри будівництва і геомеханіки за сумісництвом. Веде лабораторні заняття по курсах "Фізика гірничих порід", "Будівельні матеріали", керує курсовим проектування по дисциплінах "Проведення гірничих виробок" і "Механіка грунтів, основ і фундаментів".

Опублікував близько 10 наукових робіт.

Має низку подяк від керівництва університету.

© 2006-2021 Інформація про сайт