Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

bgm_logo_noTransparent.pngКАФЕДРА БУДІВНИЦТВА, ГЕОТЕХНІКИ І ГЕОМЕХАНІКИ

Максимова_фото_01.jpgМАКСИМОВА Елла Олександрівна

Доцент кафедри, кандидат геолого-мінералогічних наук.

Scholar  Scopus  Web Of Science  Orcid

Має дві вищих освіти – гірничий інженер-гідрогеолог та економіст - Дніпропетровський гірничий інститут та Державна Академія управління, бізнесу та права.

Має великий досвід роботи в галузі інженерного захисту житлового та земельного фонду від небезпечних геологічних процесів (селі, зсуви, обвали) і закріплення основ фундаментів на схилах балок м. Дніпро. У 2009 - 2010 р.р. очолювала роботу Управління інженерного захисту території міста Дніпропетровська Дніпропетровської міської ради.

Загальний досвід роботи в галузі гірничого проектування, геології, інженерної геології, гідрогеології та екології 25 років, в тому числі останні 8 років були присвячені педагогічній діяльності на посаді доцента Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Упродовж усієї трудової діяльності приймає участь в науково-практичних конференціях, галузевих семінарах, технічних комісіях. Працює членом робочої групи та експертом міської Ради на аварійних зсувонебезпечних ділянках міста Дніпропетровська та територій зруйнованих будівель. Член науково-консультаційної ради з питань захисту будівель і споруд міста Дніпро від негативних геологічних процесів Дніпропетровської міської ради - Департамент екологічної політики Дніпропетровської міської ради. З 2016 року - по цей час - Радник голови Соборної районної у місті Дніпрі ради з питань інженерного захисту житлового сектору від негативних явищ: підтоплень, провалів і зсувів.

Актуальні наукові інтереси: Сфера наукових інтересів Максимової Е.О. охоплює два напрямки. Перший напрямок направлено на інженерний захист будівель і споруд від негативного впливу не бажаних інженерно-геологічних явищ, підтоплень та зсувних процесів територій, забудованих на просідальних ґрунтах, якими складено 40% території України. По цьому напрямку опубліковано 12 наукових праць, серед яких дві цитовано базою SCOPUS.

По другому напрямку, наукові дослідження Максимової Е.О. направлені на пошук альтернативних джерел енергії, котрі займають одну з провідних позицій по дослідженню газогідратних технологій в Україні. Максимова Е.О. в період з 2012 по 2017 роки, була відповідальним виконавцем робіт за держбюджетними темами «Розробка методів і технологій видобутку газу з природних газогідратів та створення штучних газогідратів для оптимізації виробничих процесів», (ДП – 467) та "Розробка наукових засад фазових перетворень техногенних і природних газогідратів та створення новітніх технологій видобування" (ДП - 473). За цей період, виконавцями цих робіт, вперше в Україні, створена наукова школа по дослідженню газових гідратів.

В цілому має 56 публікацій, з них 45 наукових, після захисту кандидатської дисертації видано 40 наукових публікацій, в тому числі 4 у фахових виданнях, 5 включено до наукометричної бази Scopus, 3 до Web of Science, 1 монографію, 5 патентів та 4 навчально-методичні роботи.

Максимова Е.О. прийняла участь в 18 науково-технічних конференціях, з яких 11 Міжнародних. В базі Scopus Максимова Е.О. має 17 цитувань та h -індекс = 1

В базі Web of Science Максимова Е.О. має 4 цитування, за даними Google Scholar отримано індекс цитування наукових робіт h -індекс = 4 та 78 цитувань.

Основні праці

У період з 13.06.2016 р. по 23.06.2016 р., прийняла участь в VI Харбінській міжнародній виставці Науково-Технічних досягнень КНР і II Інноваційному Форумі «45 градусів північної широти», провела зустріч з районною адміністрацією, відвідала платформу «Український центр», де були представлені матеріали, презентація та фільм про Національний гірничий університет, з метою залучання молоді КНР до вступу до ДВНЗ НГУ. Було обговорено двостороннє співробітництво і остаточно підписана угода про відкриття в Українському центрі представництва Національного гірничого Університету для подальшого обміну студентами, яке вже було завчасно затверджено та підписано ректором НГУ.

В період з 27.03.2017 р. по 27.04.2017 р. (наказ від 22.03.2017 р., № 61-к.), Максимова Е.О. отримала науково-педагогічне стажування у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, довідка про підсумки стажування Р.Н. 012/17 від 27.04.2017 р.

На протязі своєї діяльності займає активну громадську позицію щодо співробітництва з Дніпропетровською обласною радою - брала участь та виступ з доповіддю на Пленарному засіданні І Міжнародної науково-практичної конференції "Екологічний стан водних ресурсів України та перспективи забезпечення населення питною водою" 06-07 липня 2018 року.

У 2019 році прийняла участь у XV International Scientific and Practical Conference "International Trends in Science and Technology" в Варшаві. Та на 4th International scientific and practical conference "Scientific achievements of modern society" у Cognum Publishing House ( Liverpool, United Kingdom).

Володіє англійською мовою (сертифікат на рівень В2 reference number langskill.co.uk/7Z7081J1DP09).

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

Читає лекції та веде практичні заняття для бакалаврів з дисциплін за спеціальністю 184 "Гірництво":«Інженерні розвідування та проектування у геобудівництві», «Водопригнічування та гідроізоляція у геобудівництві», "Інженерні вишукування". Для бакалаврів спеціальності 192 веде курси лекцій та практичних занять з дисциплін «Санітарно-технічне обладнання будівель», «Інженерні вишукування», «Водопостачання та водовідведення», та "Інженерні мережі будівель і споруд", веде керівництво навчально-виробничою та виробничою практиками студентів ІІІ та ІУ курсів навчання, проводить екскурсії по будівельним майданчикам та зсувонебезпечним ділянкам міста Дніпропетровська із студентами І та ІІ курсів факультету будівництва, надає консультації, проводить заліки та іспити. У викладанні названих дисциплін використовує особистий досвід інженерної, винахідницької та науково-дослідницької діяльності.

Для названих дисциплін Максимовою Е.О. розроблені робочі програми, комплекти методичних документів за сучасними вимогами.

Розроблені та видані навчально-методичні роботи 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт