Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

bgm_logo_noTransparent.pngКАФЕДРА БУДІВНИЦТВА, ГЕОТЕХНІКИ І ГЕОМЕХАНІКИ

СНІСАРЕНКО Людмила Анатоліївна

зав. лабораторією "Геомеханічні процеси"

Народилася у Дніпропетровську.

Після закінчення середньої школи № 38 м. Дніпропетровська в 1978 році вступила до Дніпропетровського училища облпобуправління, яке закінчила з червоним дипломом. З вересня 1980 року прийнята на кафедру геофізики Дніпропетровського гірничого інституту. У 1981 році вступила до Дніпропетровського гірничого інституту на спеціальність «Електропостачання промислових підприємств міст і сільського господарства».

Поєднуючи навчання та роботу в науково-дослідній лабораторії, в 1987 році закінчила інститут. Після дипломування продовжила роботу в гірничому інституті. З 1984 року працює на кафедрі будівництва і геомеханіки. До 1987 року брала участь у виконанні госпдоговірних тем.

У літній період виконувала роботи по організації практики студентів на навчально-геодезичному полігоні в с. Орловщина. Відповідальна за діловодство. За час роботи в університеті брала участь в обласних змаганнях санітарних дружин з цивільної оборони. Багато років поспіль працювала у складі технічного персоналу в приймальній комісії, а протягом двох років - відповідальним по заочному факультету за технічний персонал.

В силу своїх службових обов'язків безпосередньо брала участь у виховній роботі серед студентів. Є секретарем державної екзаменаційної комісії по спеціальності «Шахтне і підземне будівництво» і «Промислове та цивільне будівництво». Займається розрахунком і оформленням навчального навантаження викладачів.Має низку подяк від керівництва університету, факультету і кафедри.

© 2006-2020 Інформація про сайт