Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

bgm_logo_noTransparent.pngКАФЕДРА БУДІВНИЦТВА, ГЕОТЕХНІКИ І ГЕОМЕХАНІКИ

ТЕРЕЩУК Роман Миколайович

Кандидат технічних наук, доцент, докторант

Народився 19 листопада 1975 року в селі Степанівка Олександрівського району Донецької області.

У 1993 р. закінчив Степанівську середню школу № 20 і вступив до Державної гірничої академії України на гірничий факультет, спеціальність "Підземна розробка родовищ корисних копалин". У 1998 р. з відзнакою закінчив повний курс навчання і отримав кваліфікацію "гірничий інженер".

З 1998 по 2001 рік навчався в аспірантурі при кафедрі будівельних геотехнологий і конструкцій. У 2002 році захистив кандидатську дисертацію. Науковий керівник - професор О.М. Шашенко.

З 2001 р. працює на кафедрі науковим співробітником, з 2003 р. - старшим науковим співробітником НДЧ, з 2007 р. - доцент кафедри. У 2007 році отримав вчений ступінь доцента по кафедрі будівництва і геомеханіки.

У 2004 р. у складі авторського колективу став лауреатом премії Президента України для молодих вчених.

З 2010 року докторант кафедри будівництва і геомеханіки.

Наукові інтереси: питання технології будівництва підземних споруд, забезпечення стійкості гірничих виробок.

Нині читає дисципліни "Технологія будівництва автомобільних доріг і тунелів", "Технологія і безпека виконання вибухових робіт", "Гірничопрохідницька і будівельна техніка", "Спеціальні вибухові роботи", "Проведення гірничих виробок", веде практичні і лабораторні заняття, керує курсовим і дипломним проектуванням. Розробляє необхідне методичне забезпечення учбового процесу.

Автор близько 70 наукових і навчально-методичних робіт і 9 патентів.

© 2006-2019 Інформація про сайт