Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

bgm_logo_noTransparent.pngКАФЕДРА БУДІВНИЦТВА, ГЕОТЕХНІКИ І ГЕОМЕХАНІКИ

КОВАЛЕНКО Владислав Вікторович

Kандидат технічних наук, доцент

Народився 3 листопада 1976 року в м. Дніпропетровську.

У 1993-1998 році навчався в Державній гірничій академії України за фахом "Шахтне і підземне будівництво", отримавши кваліфікацію "гірничий инженер- будівельник".

Після закінчення, в 1998-2001 рр., навчався в аспірантурі при кафедрі будівельних геотехнологій і конструкцій. У 1999 р. брав участь в організації Ради молодих учених НГУ. З 1999 по 2006 р. був представником факультету будівельних геотехнологій в Раді молодих учених НГУ, одночасно виконуючи обов'язки заступника голови цієї організації. У 2003 р. захистив кандидатську дисертацію. Науковий керівник - професор О.М. Шашенко.

Займається науково-дослідною діяльністю у рамках виконуваних на кафедрі госпдоговірних і держбюджетних тем. Наукові інтереси: механіка гірничих порід, забезпечення тривалої стійкості підземних виробок, захист металевої крепи від корозії, розробка нових будівельних матеріалів.

На кафедрі працює з 2003 року як старший науковий співробітник НІСа. З 2004 по 2009 року - начальник організаційно-аналітичного відділу управління міжнародних зв'язків НГУ і доцент кафедри за сумісництвом. З 2009 року - зам.начальника міжнародного відділу. Читає лекції з дисциплін "Інженерна розвідка", "Технологія спорудження виробок спеціального призначення", "Технологія спорудження підземних сховищ", веде практичні заняття, керує курсовим і дипломним проектуванням.

У 2004 р. у складі авторського колективу став лауреатом премії Президента України для молодих вчених.

Опублікував близько 60 наукових і навчально-методичних робіт. Має подяки від керівництва університету і міста.

© 2006-2019 Інформація про сайт